person_outline
search
Socioprostir Socioprostir
  • Posted
  • Читати 1484 разів

Проект "Активізація молоді міста Херсона, Каховки, Н.Каховки до боротьби проти корупції (Молодь Херсонщини проти корупції)"

Результати проекту:

  1. З метою проведення публічних дискусій у формі інтелектуальної гри «Парламентські дебати», після проведення шести вступних семінарів з технології гри „Парламентські дебати”, було організовано та проведено відкритий обласний турнір інтелектуальної гри „Парламентські дебати” на антикорупційну тематику. Учасниками турніру стали команди від: Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського національного технічного університету, Міжнародного університету бізнесу і права, Херсонської філії відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Херсонської філії Національного університету кораблебудування, Херсонського економіко – правового інституту, Херсонського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ, академічного ліцею Херсонського державного університету, Каховської гімназії, Каховської гімназії, Каховської ЗОШ №6, Цюрупинської ЗОШ №2, Новоаховського політехнічного інституту, Новокаховської ЗОШ №8, Новокаховської гімназії №9.
  2. Проведено серію радіо-дебатів у формі публічних дебатів. Анонсування проведення радіо-дебатів відбувалося шляхом безпосередньої трансляції анонсу виходу в ефір програми на обласній радіостанції „Таврія” та розповсюдження інформаційних матеріалів про виходи програми серед населення міста та студентів вищих навчальних закладів. До участі в радіо-дебатах були запрошені з однією сторони, студенти вищих навчальних закладів міста Херсона, що одержали перемогу у відкритому обласному турнірі інтелектуальної гри „Парламентські дебати” на антикорупційну тематику, з іншої – представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати міської ради.
  3. Проведено інформаційні сесії у вищих навчальних закладах Херсона щодо стану та протидії корупції в обраній сфері. До участі у інформаційних сесіях були залучені представники такох вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, редставники рганів виконавчо влади та місцевого самоврядування,експерти із проблематики подолання корупції та представники ЗМІ. Загалом в інформаційних сесіях взяло участь понад 200 осіб. Під час проведення інформаційної сесії учасникам було презентовано результати загальнонаціонального дослідження „Стан корупції в Україні”та «Стан корупції у вищій освіті», що було проведено проектом „Гідна Україна”.
  4. Проведено інформаційну кампанію щодо стану та протидії корупції в обраній сфері. Інформаційна кампанія проходила у формі проведення як самих виступів у прямому ефірі («Радіо-дебати»), які широко анонсувалися, так у формі прес-конференції за участю СБУ, а також шляхом розповсюдження інформаційного буклету про проект та інформаційних сесій.
  5. Проведено гру-квест «Я – відповідальний громадянин міста» за участю лідерів учнівського самоврядування. Ідея квесту полягала в ознайомленні молоді з діяльністю органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади. Основними завданнями гри були: 1. Надати молоді можливість дізнатись про послуги, що надають державні структури дітям та молоді та про процедуру їх отримання. 2. Надати молоді інформацію про форми і прояви корупції та шляхи боротьби з нею.

Для відвідування учнями були відібрані наступні державні установи:

1. Управління освіти

2.Служба у справах дітей.

3. Управління молоді та спорту

4.Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

5. Кримінальна міліція у справах дитини Суворовського міського відділу УМВС в херсонській області.

6. Херсонський міський центр зайнятості

В підготовці та проведенні квесту брали участь члени міського учнівського парламенту та волонтери -студенти Херсонського Державного університету.

Під час гри кожна з 5 команд-учасників гри отримувала завдання, згідно якого мала знайти відповідну державну структуру та отримати там певну послугу. Враження про ступень доступності та якості цих послуг, про бар’єри, що сприяють проявам корупції, учасники фіксували в щоденниках груп, які вони отримали на початку гри. Крім того, молодь мала виконати специфічні завдання – провести на вулицях Херсону експрес-опитування мешканців. Учасники квесту спілкувались з мешканцями міста і дізнавалась відношення дорослих людей щодо таких проявів корупції як «хабар», «зловживання», «бюрократія», «відкат».

Партнери: Управління освіти Херсонської міської ради.

Фінансування: Проект "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», USAID.

(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Цей веб-сайт був підготовлений в рамках проекту «Вдосконалення організації надання адміністративних послуг для жителів АР Крим на території Херсонської області» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні. За зміст даного продукту відповідає виключно молодіжна організація “Нова генерація» і він ні в якому разі не може розглядатися як такий, що відображає офіційну позицію Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.

 

 

 

 

 

 

Цей веб-сайт був підготовлений в рамках проекту «Вдосконалення організації надання адміністративних послуг для жителів АР Крим на території Херсонської області» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Програми розвитку ООН в Україні. За зміст даного продукту відповідає виключно молодіжна організація “Нова генерація» і він ні в якому разі не може розглядатися як такий, що відображає офіційну позицію Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Програми розвитку ООН.

Скачать премиум шаблон Joomla 3.4.